کد خبر: 1584
تاریخ انتشار: شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

شعار سال: شاید واژه قسط اینجا با تعریف عمومی قسط تفاوتی آشکار داشته باشد،چرا که اقساط این ویلاها در حالی ماهانه بین ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان است که سقف تسهیلات مسکن در کلان شهرها ۲۰۰ میلیون تومان است. نگاهی به قیمت ویلاهای لوکس ترین و گران ترین منطقه ایران نشان می دهد که در طبیعت

افزایش فروش ویلای قسطی اطراف تهران

شعار سال: شاید واژه قسط اینجا با تعریف عمومی قسط تفاوتی آشکار داشته باشد،چرا که اقساط این ویلاها در حالی ماهانه بین ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان است که سقف تسهیلات مسکن در کلان شهرها ۲۰۰ میلیون تومان است.

نگاهی به قیمت ویلاهای لوکس ترین و گران ترین منطقه ایران نشان می دهد که در طبیعت بکر لواسان برای خرید یک ویلای ۵۰۰متری با پرداخت اقساط طولانی باید ۳میلیارد ( هر متر مربع ۶میلیون تومان) هزینه کنید.

نکته جالب توجه اینکه فروشنده اقساط ۱۲ماهه برای فروش ویلا تعیین کرده و خریدار باید یک سوم مبلغ را به صورت نقدی بپردازد که می شود به عبارتی یک میلیارد تومان باید در ابتدا پرداخت شود و ۲میلیارد باقی مانده را به صورت ماهانه ۱۶۶میلیون و ۶۶۶ هزار تومان قسط بپردازد.

این ویلا در ضد زلزله بوده و کاملا عایق حرارت است و دارای استخر آلاچیق و است. نمای داخل و بیرون این ویلا ۱۰۰درصد چوب بوده و دیوار دو جداره با عایق میانی پشم سنگ است.

به گفته فروشنده قیمت ۳۰۰ متر زمین با ۱۵۰ متر بنا تریبلکس ۳میلیارد تومان و قیمت زمین ۵۰۰متری با ۱۸۰متر بنا تریبلکس ۵میلیارد تومان تعیین شده که برای خرید این ویلاها حداقل ماهانه ۱۶۶میلیون و ۶۶۶هزار تومان تا حداکثر حدود ۲۸۴میلیون تومان باید تا ۱۲ ماه قسط داد.

فروش ویلای اقساطی

یک ویلای ۵۰۰متری با ۱۵۰ متر بنای دوبلکس و دارای ۳اتاق خواب به صورت اقساطی به فروش می رسد که قیمت یک میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان برای آن تعیین شده است.

خریدار باید یک سوم این مبلغ یعنی بیش از ۵۶۶میلیون را به صورت نقدی پرداخت کرده و یک میلیارد و ۱۳۴میلیون باقی مانده را در اقساط ۱۲ تا ۱۸ ماهه، حداقل ماهانه ۶۳میلیون تومان و حداکثر ۹۴میلیون و ۵۰۰هزار تومان بپردازد.

یک ویلای ۳۰۰ متری با ۱۲۰متر زیر بنا و دارای ۲اتاق خواب بعد از راحت آباد به قیمت یک میلیارد و ۲۰۰میلیون تومان فروخته می شود که ۴۰۰میلیون تومان این مبلغ به عنوان پیش پرداخت گرفته می شود و ۸۰۰میلیون باقی مانده نیز در اقساط ۱۲ تا ۱۸ ماه باید پرداخت شود که برابر است با حداکثر بیش از ۶۶میلیون تومان در ماه و حداقل ۴۴میلیون تومان ماهانه.

ویلای ۵۰۰متری دارای ۳اتاق خواب به قیمت ۲میلیارد تومان برای فروش گذاشته شده است که اقساط آن نیز ۱۲ماهه تعیین شده و این ویلا ۸ماهه تحویل داده می شود.

از ویژگی های این ویلا به مواردی نظیر همسایگی درون شهرک با هنرمندان بنام و ورزشکاران مطرح کشور اشاره شده که در مجموع ۲۸واحد در قطعات ۳۰۰ و ۵۰۰ متری و بزرگتر برای فروش وجود دارد.

گفتی است با جستجو در سایت های و در فضای مجازی می توان موارد بسیار عجیب تر و گران تر از این قیمت ها نیز مشاهده کرد که تقریبا ۹۰ درصد مردم ایران حتی توان خرید ۱۰ متر از آن را نیز ندارند.

باید دید دقیقا چه کسانی می توانند این ویلاها را خریداری کنند که توان پرداخت ماهانه حداقل ۴۴ تا ۲۸۴ میلیون تومان را دارند و چگونه از پس این هزینه برای تفریح و خوشگذرانی خود و خانواده شان برمی آیند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تحلیلی خبرآنلاین تاریخ انتشار 9فروردین 98، کد خبر: 1245151، www.khabaronline.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها