کد خبر: 1488
تاریخ انتشار: جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

شعار سال: علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در تشریح آخرین اقدامات دستگاه قضا در رابطه با حادثه سیل شیراز با اشاره به حل مشکلات خسارت دیدگان بیان داشت: بررسی‌های کارشناسی برای ۲۱۰ خودرو خسارت دیده در این حادثه به اتمام رسیده و رایزنی‌های لازم انجام شده است. دادستان عمومی و انقلاب مرکز

هزینه خودرو‌های خسارت دیده در حادثه سیل شیراز پرداخت می‌شود

شعار سال: علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در تشریح آخرین اقدامات دستگاه قضا در رابطه با حادثه سیل شیراز با اشاره به حل مشکلات خسارت دیدگان بیان داشت: بررسی‌های کارشناسی برای ۲۱۰ خودرو خسارت دیده در این حادثه به اتمام رسیده و رایزنی‌های لازم انجام شده است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس ضمن تاکید بر اجرای مصوبه دولت مبنی بر حمایت از سیل زدگان ادامه داد: نمایندگان ما در بیمارستان‌ها برای پرداخت هزینه‌ها و کمک به خانواده حادثه دیدگان مستقر هستند.

صالحی بیان کرد: هماهنگی لازم با بیمه‌ها انجام شده تا هزینه خوررو‌های مشمول بیمه پرداخت شود و در مورد مابقی خودرو‌هایی که شامل بیمه نیستند توسط دولت در اسرع وقت انجام می‌شود.

وی با تاکید بر رسیدگی خارج از نوبت و به صورت ویژه دستگاه قضایی به حل مشکلات سیل زدگان افزود: برنامه ریزی لازم برای جبران خسارت به منازل سیل زدگان به صورت وام یا کمک بلاعوض توسط دولت صورت گرفته است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در پایان گفت: همچنین جواز دفن همه اجساد صادر و تحویل بستگان داده شده است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری رویداد 24 تاریخ انتشار 8 فروردین 98، کد خبر: 169592، www.rouydad24.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها