کد خبر: 1440
تاریخ انتشار: جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

شعار سال: رییس فدراسیون فوتبال گفت: در آغاز سال نو دیدار بسیار خوبی با وزیر ورزش و جوانان داشتم و گزارشی درباره بازی های لیگ،برنامه های توسعه ای فوتبال،وضعیت دو تیم استقلال و‌پرسپولیس،سفر تیم‌حقوقی فیفا به ایران خدمت ایشان ارایه کردم. تاج همچنین موضوع تیم امید را از اهم برنامه های این فدراسیون اعلام و بیان

تاج: سلطانی فر به حمایت کامل از تیم امید تاکید کرد

شعار سال: رییس فدراسیون فوتبال گفت: در آغاز سال نو دیدار بسیار خوبی با وزیر ورزش و جوانان داشتم و گزارشی درباره بازی های لیگ،برنامه های توسعه ای فوتبال،وضعیت دو تیم استقلال و‌پرسپولیس،سفر تیم‌حقوقی فیفا به ایران خدمت ایشان ارایه کردم.

تاج همچنین موضوع تیم امید را از اهم برنامه های این فدراسیون اعلام و بیان کرد در جلسه با آقای وزیر موضوع این‌تیم نیز به بررسی گذاشته شد و تاکید آقای سلطانی فر حمایت کامل از تیم امید ایران برای صعود به المپیک است.

رییس فدراسیون فوتبال افزود: تیم امید در شرایط خوبی قرار دارد اما،تیم عراق هم به عنوان تیم چهارم المپیک وتیم نخست آسیا ،حریف بسیارقدرتمندی برای ایران است و باید این موضوع در نظر گرفته شود.

وی گفت : بااین وجود برای ارتقا جایگاه ایران برنامه ریزی لازم و هماهنگی بیشتری صورت بگیرد.خوشبختانه تا دی‌ماه وقت داریم و می توانیم مشکلات را رفع کنیم.

مهدی تاج تاکید کرد باید سزاوارانه تیم امید را بالا بیاوریم وباید از این مرحله بالا برویم و رفتن به المپیک یک خواست مهم در تیم و فدراسیون و انتظار مردم است و راهی بجز این نداریم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری فارس تاریخ انتشار 8 فروردین 98، کد خبر: 13980108000124، www.farsnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها