کد خبر: 1076
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۶:۵۰

شعار سال : رئیس دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه فرهنگ استخدام‌های دولتی و پشت میزنشینی دیگر از بین رفته است، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی این دانشگاه مهارت‌افزایی و کارآفرینی دانشجویان است که البته یکی از راه‌حل‌های مهم کشور در بخش اقتصاد مقاومتی است.سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: به اعتقاد من افرادی

مهارت‌افزایی و کارآفرینی دانشجویان یکی از راه‌حل‌های مهم اقتصاد مقاومتی است

شعار سال : رئیس دانشگاه امیرکبیر با بیان اینکه فرهنگ استخدام‌های دولتی و پشت میزنشینی دیگر از بین رفته است، گفت: یکی از برنامه‌های اصلی این دانشگاه مهارت‌افزایی و کارآفرینی دانشجویان است که البته یکی از راه‌حل‌های مهم کشور در بخش اقتصاد مقاومتی است.
سید احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: به اعتقاد من افرادی کارآمدتر هستند که آثارشان معنادار است، این افراد نه تنها به خود بلکه به جامعه کمک می‌کنند در واقع ما با تمرکز به دانشجویان محقق و نخبه به دنبال تولید محصولات با فناوری جدید هستیم.
رئیس دانشگاه امیرکبیر با اشاره به هدف گذاری و رساندن این دانشگاه به مقام اول در بین دیگر مراکز علمی و مطرح دنیا گفت: مسیرراه ما با سرعت، دقت، نوآوری و پیشرفت مشخص شده است، در واقع نخبگان ما در قالب چرخ دنده‌های علم و نوآوری در زمان مشخص بر روی پروژه‌های مختلف علمی کارفعالیت می‌کنند و دستاوردهای محققان و نخبگان ما بدون شک نه تنها باعث سرافرازی کشور ایران خواهد شد بلکه دیگر مراکز علمی دنیا باید برای کارهای علمی شان به کشور ما سفر کرده و از ذهن و ایده‌های دانشمندان ما بهره ببرند.
رئیس دانشگاه امیرکبیر درباره اشتغال فارغ‌التحصیلان این دانشگاه گفت: بحث اشتغال در کشور موضوع مهمی است ولی فارغ‌التحصیلان دانشگاه امیرکبیر کمتر با مشکل عدم اشتغال روبه‌رو هستند، هرچند که مشکلات اقتصادی گریبانگیر کل جامعه است.
معتمدی با بیان اینکه فرهنگ استخدام‌های دولتی و پشت میز نشینی دیگر از بین رفته و نباید انتظاری در این بخش از دولت داشته باشیم، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های اصلی این دانشگاه در سال جاری مهارت افزایی و کارآفرینی دانشجویانش است که البته یکی از راه‌حل‌های مهم کشور در بخش اقتصاد مقاومتی به حساب می‌آید.
وی در پایان هدف اصلی دانشگاه امیرکبیر در سال 98 را برای دانشجویان کارشناسی مهارت آموزی آنها عنوان کرد و گفت: این موضوع در تمامی مقاطع مهم است و برای مهارت افزایی و ارتقاء دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی هم برنامه‌هایی را در نظر گرفته ایم.
شعار سال، بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته ازخبرگزاری فارس،تاریخ انتشار: 6 فروردین 1398،کدخبر:13971224000214، www.farsnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها