کد خبر: 1183
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰

شعارسال:نماینده رشت با انتقاد از رئیس جمهور به خاطر حضور نیافتن در مناطق سیل زده، گفت: رئیس جمهور بجای آنکه از مناطق خوش آب و هوای ایران دستور تلفنی صادر کند، در مناطق سیل زده حضور یابد. جبار کوچکی نژاد  با بیان اینکه بیش از یک هفته است که مردم برخی شهرها درگیر سیل هستند

رئیس جمهور بجای دستور تلفنی در مناطق سیل زده حضور یابد

شعارسال:نماینده رشت با انتقاد از رئیس جمهور به خاطر حضور نیافتن در مناطق سیل زده، گفت: رئیس جمهور بجای آنکه از مناطق خوش آب و هوای ایران دستور تلفنی صادر کند، در مناطق سیل زده حضور یابد.

جبار کوچکی نژاد  با بیان اینکه بیش از یک هفته است که مردم برخی شهرها درگیر سیل هستند و خانه و دارایی های خود را از دست دادند، گفت: تعجب بر انگیز است که خبری از رئیس جمهور نیست و روحانی نه در تهران است و نه در مناطق بحرانی.
وی افزود: ظاهرا رئیس جمهور در مناطق خوش آب و هوای کشور از جمله قشم در حال گذراندن تعطیلات و استراحت است.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس تصریح کرد: علاوه بر رئیس جمهور محمود واعظی رئیس دفترش هم در تهران حضور ندارد. ظاهرا واعظی برای گذراندن تعطیلات به گیلان سفر کرده و در ویلاهای این استان حضور دارد.

کوچکی نژاد با اشاره به حضور معاون اول رئیس جمهور در منطقه سیل زده گلستان، گفت: آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهور بعد چهار روز از وقوع سیلاب یعنی در روز شنبه وارد استان شده و با تشکیل جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، استاندار گلستان را عزل کرد.

وی با طرح این سوال که جهانگیری با کدام مجوز چنین کاری کرد؟، افزود: وی که مدعی بود اختیار تغییر منشی دفتر خود را ندارد چگونه یک استاندار را عزل کرد.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: مگر استاندار گلستان با اجازه وزیر کشور به مرخصی نرفت؟ پس چرا عزل شد؟.

کوچکی نژاد گفت: وقتی استاندار گلستان با هماهنگی وزیر کشور به مرخصی رفت، باید وزیر کشور بجای وی در استان حضور می یافت و مشکلات را بررسی و پیگیری می کرد.

وی گفت: در شرایط بحرانی برخی استانها، رئیس جمهور و همه اعضای هیئت دولت باید پیگیر مشکلات بوده و با هماهنگی های لازم، دستور حل مشکلات را صادر می کردند.

عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس تصریح کرد: به دلیل ضعف عملکرد دولت، بسیج، سپاه، ارتش و نهادهای انقلابی وارد شده و حتی خود مردم هم به کمک سیل زدگان رفتند.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت الف ، تاریخ انتشار6فروردین 98 ، کدخبر: 3980106035،www.alef.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها