کد خبر: 1039
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۰:۴۰

شعارسال: در جریان این بمباران سه موشک به طرف چند نقطه در غزه شلیک شد. هنوز از خسارت‌های این بمباران گزارشی مخابره نشده است. جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) هم با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که دشمن اشغالگر خود را در مقابل یک مقاومت سرسخت خواهد دید که برای نبرد بازدارندگی و دفاع از ملت

بمباران غزه توسط جنگنده های صهیونیستی

شعارسال: در جریان این بمباران سه موشک به طرف چند نقطه در غزه شلیک شد. هنوز از خسارت‌های این بمباران گزارشی مخابره نشده است.

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) هم با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که دشمن اشغالگر خود را در مقابل یک مقاومت سرسخت خواهد دید که برای نبرد بازدارندگی و دفاع از ملت فلسطین آمادگی کامل دارد.

رژیم صهیونیستی در واکنش به حمله ادعایی حماس به تل آویو دفتر اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس را هدف قرار داد. بر اساس اعلام منابع فلسطینی سه راکت به دفتر هنیه اصابت کرده و این دفتر ویران شده است.

منابع خبری از آتش بس میان جنبش حماس و رژیم صهیونیستی با وساطت مصر خبر می‌دهند.

گفتنی است صبح امروز تل آویو هدف موشک قرار گرفت و رسانه‌های صهیونیستی حماس را در این زمینه مسئول شناختند اما حماس حمله موشکی به شمال تل آویو را تکذیب کرد.

بنا بر اعلام رسانه‌های صهیونیستی در نتیجه حمله موشکی صبح امروز به منطقه «هاشارون» در شمال شهر تل آویو هفت نفر از صهیونیست‌ها زخمی شدند.

با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار: 5 فروردین 1397 ، کدخبر: 4575600 ، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها