کد خبر: 1075
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ - ۶:۵۰

شعار سال: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد مسافران با توجه به شرایط جوی حاکم می توانند بلیت پروازهای داخلی خود را بدون اخذ جریمه لغو کنند.  علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با توجه به شرایط جوی حاکم بر بسیاری از استان های کشور و به منظور همراهی با مسافران که قصد لغو سفر

امکان لغو بلیت پروازهای داخلی بدون پرداخت جریمه تا پایان هفته

شعار سال: رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد مسافران با توجه به شرایط جوی حاکم می توانند بلیت پروازهای داخلی خود را بدون اخذ جریمه لغو کنند.

 علی عابدزاده رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با توجه به شرایط جوی حاکم بر بسیاری از استان های کشور و به منظور همراهی با مسافران که قصد لغو سفر و کنسلی پرواز خود را دارند از شرکت های هواپیمایی خواست تا هرگونه درخواست کنسلی بلیت از طرف مسافران هوایی را بدون اخذ جریمه انجام دهند.

او با بیان اینکه شرکت های هواپیمایی با عدم دریافت جریمه لغو بلیت پروازهای داخلی موافقت کرده اند، گفت: این موضوع مشمول بلیت هایی است که تاریخ پرواز آنها از اکنون تا پایان هفته جاری است.

وقوع سیل در استان های گلستان، مازندران و فارس خسارات جانی و مالی متعددی را در هفته جاری برجای گذاشت. دوشنبه بر اثر وقوع سیل در شیراز 19 تن از هموطنان جان باختند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری پانا، تاریخ انتشار: 6 فروردین 1398، کدخبر: 903681 ، www.pana.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها