کد خبر: 991
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰

مهدی مهرور با اعلام آماده‌باش مدیریت بحران به دستگاه‌های اجرایی استان، فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها، اظهار کرد: طبق اعلام هواشناسی یک سامانه بارشی از عصر روز گذشته به استان وارد و شرایط جوی را تا روز چهارشنبه تحت تأثیر قرار خواهد داد. وی پی آمد ورود این سامانه بارشی به منطقه را آسمانی نیمه‌ابری تا ابری

ورود سامانه بارشی به البرز / توقف در حاشیه رودخانه‌ها ممنوع است

مهدی مهرور با اعلام آماده‌باش مدیریت بحران به دستگاه‌های اجرایی استان، فرمانداری‌ها و شهرداری‌ها، اظهار کرد: طبق اعلام هواشناسی یک سامانه بارشی از عصر روز گذشته به استان وارد و شرایط جوی را تا روز چهارشنبه تحت تأثیر قرار خواهد داد.

وی پی آمد ورود این سامانه بارشی به منطقه را آسمانی نیمه‌ابری تا ابری همراه با وزش باد، رگبار باران و رعدوبرق دانست و گفت: بارش‌ها در ارتفاعات و جاده‌های کوهستانی به‌صورت رگبار باران و رعدوبرق و در بعضی از ساعات در عصر و شب به‌صورت برف خواهد بود.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به بارش برف در ارتفاعات جاده چالوس و طالقان، از مسافران خواست در حریم رودخانه‌ها خودداری کنند.

مهرور با تأکید بر رفع آب‌گرفتگی معابر درون‌شهری و جاده‌های برون‌شهری، گفت: همچنین از مردم می‌خواهیم از سفرهای غیرضروری در جاده‌های کوهستانی به‌ویژه جاده کرج – چالوس به دلیل ریزش سنگ خودداری کنند.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر. تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۸  ، کد خبر: 4574965، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها