کد خبر: 753
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۵:۲۹

شعار سال: دکتر سید حسین بدیعی با اشاره به اینکه قبور متبرک شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نقطه عطفی بر تارک این دانشگاه است که یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را زنده نگه‌داشته است، گفت: پروژه مقبره الشهداء واحد شاهرود که عملیات ساخت اسکلت آن به اتمام رسیده، پس از اخذ

ساخت مقبره شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود تا پایان سال

شعار سال: دکتر سید حسین بدیعی با اشاره به اینکه قبور متبرک شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نقطه عطفی بر تارک این دانشگاه است که یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس را زنده نگه‌داشته است، گفت: پروژه مقبره الشهداء واحد شاهرود که عملیات ساخت اسکلت آن به اتمام رسیده، پس از اخذ مجوز موردنیاز از سازمان مرکزی دانشگاه برای تأمین هزینه‌های اجرایی باقیمانده شامل نماسازی و گنبد ادامه پیداکرده است.

وی در مورد ادامه ساخت این پروژه افزود: دانشگاه نسبت به برگزاری مناقصه انتخاب پیمانکار و انجام روال اداری کمیسیون معاملات اقدام کرد که پیرو آن، قرارداد ساخت گنبد و اتمام عملیات ساختمانی را نیز منعقد کرد و از تاریخ 20 آبان ماه 96 عملیات اجرایی ساخت گنبد آن نیز آغاز شده است.


بدیعی خاطر نشان کرد: مصالح موردنیاز سفارش داده‌شده که بدین ترتیب از یکی دو روز آینده، مراحل نماسازی این پروژه نیز آغاز می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: با عنایت خداوند این پروژه حداکثر تا پایان سال 96 به بهره‌برداری می‌رسد البته این پیش‌بینی کمی بیشتر از محاسبات است و حتی شاید تا بهمن‌ماه امسال پایان پروژه را اعلام کنیم.

وی خاک‌سپاری این دو شهید را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود نقطه عطف فرهنگی آن دانست و تأکید کرد: سال‌ها انتظار خاک‌سپاری شهدای گمنام را در دانشگاه داشتیم و برای ارج نهادن به مقام شامخ آن‌ها از هیچ کاری دریغ نمی‌کنیم و البته ساخت مقبره این شهدا نیز کار بسیار کوچکی است که باید هر چه سریع‌تر و در این چند ماه انجام شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از وبسایت دانشگاه آزاد اسلامی، تاریخ 21 آبان 96، کد مطلب: 100032: www.iau.ac.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها