کد خبر: 967
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰

سید موسی خادمی ظهر امروز دوشنبه در سخنانی با اشاره به اینکه پیش بینی این است که در بارندگی‌های چند ساعت آینده حجم بارش‌ها کمتر باشد، اظهار داشت: در پلدختر مشکل اصلی داریم و در آخرین گزارشی که ارائه شده از رودخانه کشکان ۲۶۰۰ مترمکعب بر ثانیه آب عبور می‌کند. وی با بیان اینکه این

دبی «کشکان» به ۲۶۰۰ مترمکعب رسید

سید موسی خادمی ظهر امروز دوشنبه در سخنانی با اشاره به اینکه پیش بینی این است که در بارندگی‌های چند ساعت آینده حجم بارش‌ها کمتر باشد، اظهار داشت: در پلدختر مشکل اصلی داریم و در آخرین گزارشی که ارائه شده از رودخانه کشکان ۲۶۰۰ مترمکعب بر ثانیه آب عبور می‌کند.

وی با بیان اینکه این رودخانه از وسط شهر عبور می‌کند که این میزان دبی می‌تواند برای حاشیه نشینان آن خطرناک باشد، تصریح کرد: تا کنون شرایط تحت کنترل است، اما اگر بارش‌ها ادامه یابد ممکن است آب دو رودخانه خرم رود و کشکان وارد شهر شود.

استاندار لرستان که در گفت و گوی خبری سخن می‌گفت، یادآور شد: همه امکانات به خدمت گرفته شده و آماده است؛ تنها در مورد این دو رودخانه که از وسط شهر عبور می‌کنند ممکن است آب وارد شهر شود که از خطرات جدی است.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر. تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۸  ، کد خبر: 45753224575272، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها