کد خبر: 853
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۹:۵۰

شعار سال: جانشین فرمانده ناجا از به کارگیری بیش از ۲۰۰ هزار نیروی پلیس در طرح نوروزی خبر داد.  سردار ایوب سلیمانی اظهار کرد: با توجه به تجربیات سال های گذشته و همچنین افزایش اشراف ناجا بر ماموریت ها، در نوروز امسال برنامه های بسیار خوبی در حوزه های مختلف برای اجرا پیش بینی شده

به کارگیری بیش از ۲۰۰ هزار نیروی پلیس در طرح نوروزی

شعار سال: جانشین فرمانده ناجا از به کارگیری بیش از ۲۰۰ هزار نیروی پلیس در طرح نوروزی خبر داد.

 سردار ایوب سلیمانی اظهار کرد: با توجه به تجربیات سال های گذشته و همچنین افزایش اشراف ناجا بر ماموریت ها، در نوروز امسال برنامه های بسیار خوبی در حوزه های مختلف برای اجرا پیش بینی شده است.

وی با اشاره به وظیفه ذاتی پلیس در تامین نظم و امنیت جامعه، تصریح کرد: مردم از پلیس نظم و انضباط، امنیت و آرامش می خواهند، لذا ناجا بر همین اساس تمام تلاش خود را به کار گرفته تا رضایت شهروندان و مسافران را جلب کند.

سلیمانی با تاکید بر لزوم تامین امنیت مسافران در جاده ها، محل اسکان و همچنین تامین امنیت منازلی که خالی از سکنه هستند، خاطرنشان کرد: خط قرمز و دغدغه ناجا، امنیت مردم بوده و در همین راستا در نوروز امسال بیش از ۲۰۰ هزار نیروی پلیس برای حراست از امنیت و آرامش هموطنانمان در سراسر کشور به کارگیری شده است.

وی با اشاره به برپایی ۱۳ هزار و ۸۰۰ ایستگاه سیار و ثابت پلیس در ایام نوروز در سطح کشور، گفت: با برنامه ریزی های مناسبی که صورت گرفت، شاهد تعامل و همکاری بیش از پیش سایر سازمان های امدادی با پلیس بوده ایم و در کل بیش از ۵۰۰ هزار نفر در طرح نوروزی برای آسایش خاطر مردم در تلاش هستند.

جانشین فرمانده ناجا در ادامه با بیان اینکه معمولاً در ۳۰ کیلومتری شهرها بیشترین آمار تصادفات را شاهد هستیم و برای این منظور برنامه ریزی های خوبی انجام شده، اظهار داشت: بیش از ۴۵ هزار نیروی پلیس در حوزه راهور برای کنترل ترافیک جاده ها به کارگیری شده اند، لذا درخواست ما از هموطنان این است که ضمن رعایت مقررات و اطلاع از وضعیت راه ها قبل از سفر، با عمل به توصیه های پلیس، شادی و لذت سفر را به اندوه تبدیل نکنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: 4 فروردین 1398، کدخبر:  4574915 ، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها