کد خبر: 945
تاریخ انتشار: سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

قاسم سلیمانی دشتکی ظهر دوشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران استان خواستار مدیریت قاطعانه در چنین مواردی شد و گفت: در مواقعی که شرایط عادی نیست بایست قوانین را سفت و سخت اجرا کرد و با کسی مسامحه نداشت. وی در ادامه با عنوان این مطلب که اجرای دستورات در مدیریت بحران فوریت دارد، اظهار

ایلام در آماده باش کامل/تلفاتی گزارش نشده است

قاسم سلیمانی دشتکی ظهر دوشنبه در نشست ستاد مدیریت بحران استان خواستار مدیریت قاطعانه در چنین مواردی شد و گفت: در مواقعی که شرایط عادی نیست بایست قوانین را سفت و سخت اجرا کرد و با کسی مسامحه نداشت.

وی در ادامه با عنوان این مطلب که اجرای دستورات در مدیریت بحران فوریت دارد، اظهار داشت: در این شرایط کوتاهی و قصور از هیچ دستگاهی پذیرفتنی نیست.

وی در ادامه ضمن اینکه به فرمانداران استان دستور داد که برای چندمین بار ستاد مدیریت بحران را برگزار کنند، افزود: در زمان پیش رو دستگاه‌های امدادی و خدمات رسانی و همه اعضای ستاد مدیریت بحران در آمادگی کامل باشند.

وی در ادامه با اشاره به تلفات جانی و مالی در استان‌های مجاور در اثر بارش‌های اخیر، گفت: به رغم شدت بالای بارش‌ها و طوفان در استان خوشبختانه به خاطر آماده بودن زیرساخت‌ها و پای کار بودن مسئولان و اطلاع رسانی قوی این حوادث تلفات جانی دربر نداشت.

سلیمانی دشتکی با اشاره به فرهنگ چادرنشینی مردم استان در ایام نوروز و هشدارهای مکرر هواشناسی در خصوص نامساعد بودن شرایط جوی گفت: از همان آغاز ساعت موج بارش‌ها به لحظه پیگیر موضوع بودم و اینجا لازم می دانم از همه عوامل که در این شرایط سخت پای کار بودند و نسبت به مردم احساس مسئولیت کردند، صمیمانه تشکر کنم.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری مهر. تاریخ انتشار: ۵ فروردین ۱۳۹۸  ، کد خبر: 4575216، www.mehrnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها