کد خبر: 472
تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۵

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درمورد اظهارات اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ستاد کل برنامه‌ای برای معافیت فرزندان تحت پوشش بهزیستی ندارد. جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درمورد اظهارات اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ستاد کل برنامه‌ای برای معافیت فرزندان تحت پوشش بهزیستی

واکنش سردار کمالی به سخنان وزیر کار

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درمورد اظهارات اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ستاد کل برنامه‌ای برای معافیت فرزندان تحت پوشش بهزیستی ندارد.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درمورد اظهارات اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ستاد کل برنامه‌ای برای معافیت فرزندان تحت پوشش بهزیستی ندارد.

سردار موسی کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مورد اظهارات اخیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مورد لایحه‌ای در مورد معافیت از سربازی فرزندان تحت پوشش بهزیستی اظهار داشت: از دیدن این اظهارات تعجب کردم.

جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: سربازی یکی از منابع تأمین نیروی انسانی و از ارکان توان رزمی و بنیه دفاعی کشور محسوب می‌شود که تصمیم‌گیری در مورد آن از سوی ستاد کل نیروهای مسلح صورت می‌پذیرد.

سردار کمالی با بیان این مطلب که در حال حاضر ستاد کل نیروهای مسلح برنامه‌ای برای معافیت گروهی از مشمولان سرباز تحت پوشش سازمان بهزیستی ندارد اظهار داشت: همچنین ما از لایحه‌ای که گفته شده خبری نداریم و در این مورد هماهنگی نیز انجام نشده است.

این مقام ارشد ستاد کل از مسئولان خواهش کرد که اولاً درخصوص سربازی که حوزه ستاد کل نیروهای مسلح است اظهار نظر نکنند و ثانیا تا زمانی که موضوع بررسی نشده و مراحل قانونی‌اش طی نشده مطالب را رسانه‌ای نکنند.

وی گفت: رسانه‌ای کردن مطالب باعث بلاتکلیفی و سردرگمی خانواده‌ها شده و باعث می‌شود جوانان براساس اظهارات عنوان شده تصمیم‌گیری‌هایی کرده و مرتکب غیبت از خدمت سربازی شوند که مشکلاتی را برای آنها به وجود می‌آورد.

سردار کمالی تصریح کرد: اگر بنا به لایحه‌ای باشد باید مراحل پیشنهادی آن از سوی ستاد کل به دولت رفته و از آن طریق به مجلس برود در صورتی که ستاد کل برنامه‌ای برای معافیت جدید و همچنین معافیت فرزندان تحت پوشش سازمان بهزیستی ندارد و باز تاکید می‌کنم که در لایحه‌ای که وزیر محترم فرمودند به هیچ وجه هماهنگی انجام نشده است.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از وبسایت تابناک ، تاریخ انتشار چهار شنبه 14 مرداد 1394، کد مطلب: 522234: www.tabnak.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها