کد خبر: 476
تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۰

شعارسال: طاهره زاهد صفت به مشکلات جامعه پرستاری اشاره کرد و گفت: پرستاران یک گروه تأثیرگذار در نظام‌های سلامت دنیا هستند که نمی‌توان حضور آن‌ها را نادیده گرفت. رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری رشت با تأکید بر اینکه بیشترین خدمات به بیماران در بیمارستان‌ها از سوی پرستاران ارائه می‌شود، افزود: شاید یکی از دلایل کم‌رنگ شدن

هویت حرفه‌ای پرستاری را برمی‌گردانیم

شعارسال: طاهره زاهد صفت به مشکلات جامعه پرستاری اشاره کرد و گفت: پرستاران یک گروه تأثیرگذار در نظام‌های سلامت دنیا هستند که نمی‌توان حضور آن‌ها را نادیده گرفت.

رئیس هیئت‌مدیره نظام پرستاری رشت با تأکید بر اینکه بیشترین خدمات به بیماران در بیمارستان‌ها از سوی پرستاران ارائه می‌شود، افزود: شاید یکی از دلایل کم‌رنگ شدن انگیزه‌های پرستاران، نادیده گرفتن خدمات آنان است.

طاهره زاهد صفت ادامه داد: با تمام توان در جهت احقاق حقوق جامعه پرستاری اهتمام ورزیده و مساعی خود را صرف ارتقاء جایگاه حرفه پرستاری کرده و با برنامه‌ریزی‌های مناسب کارشناسی اقتدار، استقلال، هویت و منزلت حرفه‌ای را به پرستاری برگردانیم.

زاهد صفت، توجه به دغدغه مردم در حوزه سلامت را ضروری دانست و گفت: به نظر می‌رسد وزارت بهداشت باید در تصمیم‌گیری‌های حوزه پرستاری، از صاحبان این حرفه مشورت بگیرد.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس، تاریخ انتشار: 5دی1394، کدخبر: www.farsnews.com

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها