کد خبر: 160
تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

شعار سال: احمد مرادپور در جمع خبرنگاران گفت: برای میزبانی از مسافرین نوروزی باید دستگاه های اجرایی و خدمات رسان آمادگی کامل داشته باشند. وی در رزمایش نوروزی پلیس و دستگاه‌های خدمات رسان در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان اظهار داشت: لرستان استانی کوهستانی و سومین استان پر آب کشور است که امسال بارندگی‌ های خوبی را

لرستان آماده استقبال از مسافران نوروزی است

شعار سال: احمد مرادپور در جمع خبرنگاران گفت: برای میزبانی از مسافرین نوروزی باید دستگاه های اجرایی و خدمات رسان آمادگی کامل داشته باشند.

وی در رزمایش نوروزی پلیس و دستگاه‌های خدمات رسان در ستاد فرماندهی انتظامی لرستان اظهار داشت: لرستان استانی کوهستانی و سومین استان پر آب کشور است که امسال بارندگی‌ های خوبی را شاهد بوده ایم.

وی گفت: طبق پیش‌بینی‌های هواشناسی فصل بهار پر بارشی را نیز خواهیم داشت و اکنون در برخی از نقاط لرستان بیش از یک متر برف وجود دارد.

مرادپور با اشاره به اینکه در نوروز لرستان میزبان تعداد زیادی از مسافران خواهد بود که باید آمادگی کامل داشته‌باشیم، ادامه داد: سیلاب‌های اخیر در لرستان خساراتی را به زیرساخت‌ها وارد کرد و با توجه به بارندگی‌ها پس از آن، موفق به ترمیم و بازسازی نشده ایم.

وی‌گفت: در برخی نقاط نتوانسته‌ایم روکش‌های آسفالت را استاندارد تکمیل کنیم که دستگاه ‌های خدمات‌رسان در جهت هدایت مسافران با سختی مواجه خواهند شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری کار ایران تاریخ انتشار 27اسفند 97، کد خبر: 741609، www.ilna.ir

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها