کد خبر: 479
تاریخ انتشار: دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۵

شعارسال : سید پرویز فتاح امشب در نشست با امدادگران استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: 2 هزار و 400 شهید 8 سال جنگ تحمیلی همچنین شهدای بعد از جنگ این استان مثل شهید عزت‌الله سلیمانی که در بدو ورود با پیکر پاکش مواجه شدیم نشان از ظرفیت بالای این استان در دفاع از کشور است

فتاح: مدیرانی که صدقات مردم را صرف تبلیغات انتخاباتی کنند اخراج می‌شوند

شعارسال : سید پرویز فتاح امشب در نشست با امدادگران استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: 2 هزار و 400 شهید 8 سال جنگ تحمیلی همچنین شهدای بعد از جنگ این استان مثل شهید عزت‌الله سلیمانی که در بدو ورود با پیکر پاکش مواجه شدیم نشان از ظرفیت بالای این استان در دفاع از کشور است .

وی با بیان اینکه در تاریخ 16 فروردین ماه امسال اساس‌نامه کمیته‌امداد توسط رهبر معظم انقلاب تغییر کرد، افزود: این می‌تواند یک فرصت برای کمیته‌امداد امام خمینی (ره ) باشد که توسط رهبر در اختیار این نهاد قرار گرفته است.

فتاح در ادامه گفت: نقاط قوت و ضعف کمیته‌امداد باید شناسایی شده نقاط قوت ادامه پیدا کند و نقاط ضعف برطرف شود .

رئیس کمیته‌امداد امام خمینی (ره ) با اشاره به اینکه قبول داریم که کمیته‌امداد به سمت امدادمحوری رفته است تصریح کرد: یکی از مشکلات عمده‌ای که مددجویان زن که بعضا جوان هم هستند با آن مواجه‌اند این است که با یک مددکار مرد روبه‌رو هستند که این مشکل تقریبا در این استان رفع شده و امیدواریم هرچه زودتر در کل کشور نیز با این معضل روبه‌رو نباشیم.

این مسئول ادامه داد: چیزی که ما در کمیته‌امداد با آن روبه‌رو هستیم روحیه جهادی، انقلابی و بسیجی است.

فتاح با اشاره به اینکه هزینه‌ها باید منطقی باشد افزود: ممکن است تعداد مددجوها زیاد باشد که این به دلیل شرایط کشور است ولی نظام اسلامی مشکلات بزرگ را حل کرده و ناممکن‌ها را ممکن کرده است.

رئیس کمیت‍ه‌امداد امام خمینی (ره ) اضافه کرد: باید روش جمع‌آوری کمک‌های مردمی را عوض کنیم چون دیگر کسی پول در جیب‌اش نگه نمی‌دارد تا در صندوق‌های صدقات بیاندازد باید روش جمع‌آوری صدقات مردم به صورت الکترونیکی شود.

این مسئول تاکید کرد: طرح تغییر جمع‌آوری کمک‌های مردمی آماده است که با همکاری دو اپراتور بزرگ تلفن همراه کشور به زودی اجرایی خواهد شد.

وی با بیان اینکه مسائل فرهنگی در کمیته‌امداد بسیار مهم است، عنوان داشت: امیدوارم روزی برسد که مددکار همه مددجویان زن خانم‌ها باشند.

فتاح نقش کمیته‌امداد در مسائل سیاسی و انتخاباتی علیه یا له فرد یا حزب خاصی را مردود دانست و تاکید کرد: ما با مسائلی که در گذشته کمیته‌امداد بوده کاری نداریم ولی الان اگر مدیری از زکات و صدقه‌های مردم برای هزینه‌های انتخاباتی استفاده کند اخراج خواهد شد و بالاترین کار سیاسی برای یک مددکار کمیته امداد این است که حتی در روز انتخابات به مشکلات مددجویان برسد.

وی گفت: ما به مسائل پرسنلی و کارمندی اهتمام ویژه داریم فقط برای حل آن‌ها نیاز به زمان است.

این مسئول با تاکید بر اینکه وام‌های کارمندان از مددجویان جداست ادامه داد: آمارها باید واقعی باشند و نباید برای خوش‌آمد دیگران دست در آمار و ارقام برد.

رئیس کمیته‌امداد امام خمینی (ره ) بیان داشت: رفتار مدیران باید ساده، انقلابی، بسیجی، ارزشی، ولایی و مومنانه باشد.

وی از اعزام مددجویان و کارمندان اعم از قراردادی و رسمی به عتبات‌عالیات خبر داد و افزود: طبق هماهنگی که با رئیس سازمان حج و زیارت صورت گرفته مقرر شده است هرکسی که نخواهد به این سفر برود می‌تواند وجه آن را دریافت کند.

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از وب سایت فارس، تاریخ انتشار سه شنبه 12 آبان 1394 ، کد مطلب : 13940812001644 : www.farsnews.com 

منبع: شعار سال

نام:
ایمیل:

* نظر:
* کد امنیتی:

اخبار مرتبط
خواندنیها -دانستنیها
آخرین اخبار
نظرات و گلایه ها
نکته ها و گاف ها